TERAZ JA!
TWOJE FENG SHUI NA DRUGĄ POŁOWĘ ŻYCIA
BIORĘ UDZIAŁ

Sprawdź, czy któreś z poniższych zdań pasuje do Ciebie?

 
✔ Perfekcjonistka na zewnątrz, mała dziewczynka w środku
✔ Przebojowa na pokaz, tęskniąca za prawdziwą siłą i spójnością
✔ Cierpiąca na chroniczny niedoczas i brak przestrzeni dla siebie
✔ Mądra, doświadczona, dojrzała, a ciągle obawiająca się opinii innych


Jeżeli co najmniej przy dwóch hasłach zakrzyknęłaś
TO O MNIE, to przeczytaj naszą ofertę kursu online – pigułkę, która krok po kroku rozpuści wszystkie Twoje ograniczenia.No dobra, pod warunkiem, że potraktujesz ten kurs jak codzienną poranną gimnastykę :)

Powiemy Ci jak i od czego zacząć, będziemy Cię prowadzić systematycznie ku zmianie (zachęcając jednocześnie do samodzielnego doświadczania) byś mogła połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością. Wspólnie z innymi kobietami, w bezpiecznych warunkach, stworzymy Ci pole do testowania nowych zachowań i dobrych nawyków, a wszystko to zajmie Ci zaledwie 15-20 minut dziennie.
O CZYM JEST KURS TERAZ JA!

Powiemy Ci jak i od czego zacząć, będziemy Cię prowadzić systematycznie ku zmianie (zachęcając jednocześnie do samodzielnego doświadczania) byś mogła połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością. Wspólnie z innymi kobietami, w bezpiecznych warunkach, stworzymy Ci pole do testowania nowych zachowań i dobrych nawyków, a wszystko to zajmie Ci zaledwie 15-20 minut dziennie. 
O CZYM NIE JEST KURS TERAZ JA!

Nie powiemy Ci jak być piękną, młodą, bogatą i pachnącą, bo takie rady znajdziesz w każdym czasopiśmie.
Podzielimy się sprawdzoną wiedzą, jak uporać się z własnym mrokiem, starymi wzorcami myślenia, wewnętrznym krytykiem. Jak zaakceptować swój cień. To, czego do tej pory chciałaś się pozbyć, ukryć, i z czym bezskutecznie walczysz. 

Co jeszcze oferujemy?
Podpowiemy, jak zaufać sobie, jak słuchać swojego ciała, jak dawać sobie empatię, jak dawać sobie prawo do błędów i niedoskonałości. Jak pożegnać to, co już Ci nie służy. I jak otworzyć się na to, co Cię wzmocni.


BLOKI TEMATYCZNE KURSU Teraz JA!
1. Buduję zaufanie (wolność i świadomość wyboru)
2. Przezwyciężam wymówki, blokady, przekonania
(zamieniam je na myśli wspierające) 
3. Pozbywam się lęku i wstydu
(porzucam ograniczenia)
4. Jestem pewna siebie
(rozwijam spójność i autentyczność) 
5. Moje ciało moim kompasem
(uważność na głos ciała)
6. Odkrywam swoje mocne strony, talenty i pasje
7. Praktykuję wdzięczność 

Wartość kursu - 3 różne pakiety
 
Podstawowy
179 zł
 • 7 modułów kursu

  Co tydzień mail - przypominajka z inspiracją

  Materiały do pracy własnej (audio, video, PDF)

  Praca w parach

  Grupa Teraz JA! na FB

  Kontakt z prowadzącymi poprzez grupę na FB w czasie trwania kursu

  Transmisje live FB w odpowiedzi na bieżące pytania uczestniczek
VIP
279 zł
 • Wszystko z pakietu podstawowego

   

  PLUS DODATKOWO:

  3 spotkania on-line w 4-5 osobowych grupach wsparcia, moderowane przez prowadzące
Mistrzowski
479 zł
 •  Wszystko z pakietu podstawowego

   

  PLUS DODATKOWO:

  3 spotkania z jedną z prowadzących, w ramach indywidualnej ścieżki rozwoju - konsultacje przed, w trakcie i po zakończonym kursie

KUPUJĘ!  
KUPUJĘ!  
KUPUJĘ!  
Spotkaj się z nami online
15 maja o godz. 20.30
Podaję swoje dane i zgadzam się otrzymywać materiały i newslettery od Just Be i Babskiej Dżungli. Zawsze przecież mogę się wypisać, jeśli przestaną mi się podobać ;)
Pasjonatka psychologii i rozwoju. Założycielka Just BE i pomysłodawczyni projektu dla dojrzałych kobiet Teraz JA! Certyfikowana coach, coach grupowa i trenerka biznesu. Przez lata prowadziła własną firmę PR. Po latach poszła za głosem serca i z pasji towarzyszenia ludziom i grupom w rozwoju, uczyniła zawód. Obecnie pomaga odnajdować mocne strony i w oparciu o nie znajdować rozwiązania. Specjalizuje się w tematach osiągania harmonii i spójności wewnętrznej, poszukiwania misji i celu życiowego oraz tematach różnorodności z naciskiem na kwestie wielokulturowe.
Trenerka, coach ACC ICF, mediatorka, założycielka Babskiej Dżungli. Inspiratorka zmian na lepsze i organizatorka wielu akcji zachęcających do proaktywności i samorozwoju. Specjalizuje się w komunikacji w relacjach i nawiązywaniu kontaktu w sytuacjach konfliktowych w oparciu o metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC). Pomaga ogarnąć chaos i uzyskać więcej jasności :) Pomysłodawczyni i organizatorka konferencji "Od wstydu do odwagi", wraz z którą rozpoczęła w Polsce "rewolucję odwstydzania". A także kobieta dojrzała, spełniona pomimo że niedoskonała :)
"Kurs TERAZ JA! wpisuje się w mój półroczny proces pracy nad sobą - nad przestawianiem myślenia z czarnowidztwa do pozwolenia sobie na popełnianie błędów, puszczania spraw swojemu biegowi , dbania o siebie w sensie zewnętrznym. To był (i nadal jest) czas uczenia się tego, że moje potrzeby są ważne i gotowości pójścia za nimi, zaspokajania ich bez poczucia winy wobec najbliższych i całego świata. Kurs otworzył we mnie miejsca, których dotąd nie nazwałam, sprowokował do zatrzymania się na swoich głęboko skrywanych motywacjach, blokerach, ale i nienazwanych potrzebach. Ale sam fakt, że zaczęłam tak na siebie patrzeć, jest już dużą zmianą. Myślę, że jestem spokojniejsza, wewnętrznie pewniejsza siebie, bardziej akceptująca swoje "niemoce". To dzięki Wam - Beato, Vesno i wszystkim kursantkom, które pisały o sobie na FB . Dziękuję Wam bardzo i ściskam Was gorąco." - Anna M.
Dowiedz się więcej
"Jeśli chcesz przyjrzeć się swoim przekonaniom, blokadom, określić swoje potrzeby, zakwestionować głos krytyka i odkryć swoje talenty to jest to kurs dla Ciebie. Nauczysz się dawać sobie wsparcie, kwestionować głosy w swojej głowie, słuchać podszeptów swojego ciała. Udział w kursie pozwolił mi określić w którym miejscu się znajduję, ustalić co pragnę zmienić, docenić to, co udało mi się osiągnąć. Wiele z ćwiczeń, które się pojawiły to konkretne techniki, które zostaną ze mną po zakończeniu kursu. Wprowadzenie do każdego modułu pozwala zrozumieć mechanizmy, które mają wpływ na nasze zachowania, daje szerszą perspektywę. Kurs "teraz ja" polecam każdej kobiecie, która ma dosyć stania w miejscu, nie boi się szukać w sobie odpowiedzi i chce określić swój indywidualny kierunek rozwoju." - Beata P.
Dziękuję za ten kurs, bo pomógł mi wygospodarować wiele uprzywilejowanych momentów...
za znalezienie czasu dla siebie i że liczę się jako KOBIETA
~ Karolina (uczestniczka II edycji)

 
"To taki sposób, by zatrzymać się i poczuć siebie, pomyśleć o sobie ciepło, zastanowić się nad swoimi wyborami - bez konieczności porzucenia wszystkiego i wyjazdu do jakiejś samotni." - Karina K.
[bot_catcher]